Początek naszej działalności to rok 2005. Zaczynaliśmy w czasach, gdy pojęcie marketingu było czymś dla wybranych. 16 lat w branży to czas zebranych doświadczeń i rozwoju by zapewnić naszym klientom optymalną jakość gadżetów reklamowych i materiałów firmowych. Rozumiemy, jak ważny jest marketing w czasach ogromnej konkurencji. Dysponując własnym parkiem maszynowym, jesteśmy niezależni i możemy niezwłocznie realizować zamówienia. Wspieramy naszych Klientów w realizacji ich celów i strategii. Pomagamy im w wyborach produktów, technik znakowania oraz projektach graficznych.  Naszą ofertę kierujemy do firm, dla których liczy się zarówno jakość jak i przystępna cena. Rozumiejąc jak ważną wartością dla Państwa jest czas proponujemy kompleksową obsługę. Zajmujemy się zarówno tworzeniem projektów graficznych jak i ich realizacją. Pomagamy kreować wizerunek firmy wykorzystując odzież reklamową m.in : koszule firmowe, koszulki polo, t-shirty, polary z haftem, metką lub umieszczając na nich lub nadruk reklamowy. Ułatwiamy identyfikację pracowników realizując zamówienia na  smycze reklamowe wraz z etui na identyfikator oraz wizytówką firmową. Na gadżetach reklamowych umieszczamy logo techniką nadruku bezpośredniego, graweru laserowego lub druku UV.  Dla nas każde zlecenie jest wyzwaniem i każdego klienta traktujemy indywidualnie, wiedząc jak istotne jest promowanie własnej marki, produktu lub firmy. Realizujemy nietypowe i oryginalne projekty, by każdy produkt reklamowy, był dokładnie tym czego oczekujesz.

GADŻETY REKLAMOWE – ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ MARKETING.

Gadżety reklamowe jako tradycyjna forma reklamy, są wciąż niezastąpionym narzędziem budowania pozytywnego wizerunku firmy. Gdy inne formy trendów w marketingu przychodzą i odchodzą, gadżety wciąż są taką „małą czarną” reklamy. Po prostu warto je mieć! Można śmiało powiedzieć – pokaż mi swoje gadżety, a powiem czym żyje Twoja firma.

Wzrost rozpoznawalności marki

Czy wiesz, że aż 86% osób, które otrzymały upominek reklamowy, rozpoznaje i zapamiętuje nazwę firmy? Badania potwierdzają też, że nawet 43% ankietowanych korzysta z gadżetów reklamowych dłużej niż sześć miesięcy. Zdajesz sobie sprawę, jak wiele osób w tym czasie zobaczy Twoje logo i może nawet zapyta o Twoją firmę? 

%
Wzrost rozpoznawalności nazwy Twojej firmy

Nawiązywanie relacji z otoczeniem

Podtrzymywanie strategii marki

Promowanie firmy przez samych klientów

Żeby użytkownik chciał z korzystać z otrzymanych gadżetów, np. odzieży reklamowej, ma się z nimi utożsamić i znaleźć im miejsce w swoich codziennych wyborach. A przecież konkurencja rzeczy, jakimi się otaczamy, jest ogromna. Dlatego kiedy obdarowany z własnej woli zaczyna nosić koszulkę, którą dostał od danej firmy, staje się jej ambasadorem. Nawiązała się więź między nim, a marką. Pomyśl: klient, który zareklamuje Twoją firmę. Bezcenne!

Hotspot #1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Hotspot #1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Hotspot #1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Hotspot #1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

DLACZEGO MY ?

1. DORADZAMY !

Rozpoznanie potrzeb i dopasowanie właściwych produktów do promocji firmy lub projektu jest kluczem do sukcesu i pozytywnego odbioru wizerunku przez klientów. W obsługę Klienta wkładamy naszą energię, doświadczenie i chęć pomocy przy wyborze produktów. Wiemy, że czasami od nadmiaru może się zakręcić w głowie! Znamy nasz asortyment i jesteśmy w stanie doradzić każdej firmie w selekcji gadżetów spójnych z ich marką. Cenimy Klientów, którzy mają na siebie pomysł i współtworzą z nami ostateczny wygląd gadżetów.

2. DZIAŁAMY !

Własny park maszynowy pozwala nam na szybką i kompleksową realizację zleceń, utrzymanie atrakcyjnych cen, przy zachowaniu wysokiej jakości nadruków.

3. DOCENIAMY !

Praca to nasza pasja. Każde zlecenie to dla nas prawdziwa przyjemność. Lubimy podejmować nowe wyzwania, stale dokształcamy się i rozwijamy, aby to co robimy było jeszcze lepsze, dlatego jesteśmy wdzięczni za to, że możemy się tym zajmować i nieustannie obsługiwać powracających oraz nowych Klientów.